Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z II turnieju w tenisie stołowym mężczyzn GMINY PUCK na sezon 2016/2017

KOMUNIKAT z II turnieju w tenisie stołowym mężczyzn GMINY PUCK na sezon 2016/2017

W dniu 27 listopada 2016 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2016/2017. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 32 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

2-tenis-m-2016-17_01 2-tenis-m-2016-17_02

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content