KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w Piłkę Ręczną

Mistrzostwa rozegrano dnia 10 kwietnia 2016 roku w hali sportowej w Leśniewie. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

W zawodach wzięło udział 8 miejscowości z Gminy Puck, które podzielono na dwie grupy, gdzie grano systemem ?każdy z każdym?.

Po meczach grupowych odbyły się półfinały i mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Na zakończenie turnieju za miejsca 1-3 zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i medale.

KOMUNKAT piłka ręczna_01

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6272162041865463873]