KOMUNIKAT z pikniku rzutowego w Strzelnie

Dnia 14 sierpnia 2016 roku na boisku sportowym w Strzelnie odbył się Piknik Rzutowy Weteranów. Imprezę zorganizował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z LKS-em Ziemi Puckiej. Gospodarzem był LZS ?Sokół? w Strzelnie. Lekkoatletów powitał Brunon Ceszke, animator tej dyscypliny w Strzelnie. W zawodach wzięło udział 19 osób. Najstarszą zawodniczką była Pani Zofia Jeszke z Mieroszyna. Oprócz weteranów, swoich sił próbowali również młodsi lekkoatleci. Główną konkurencją był trójbój rzutowy dla weteranów. Zawodnicy mieli możliwość wyboru trzech konkurencji spośród czterech (kula, dysk, oszczep, młot).Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dodatkowo czołowa szóstka (mężczyzn) i trójka (kobiet) otrzymała pamiątkowe statuetki. Nagrody najlepszym weteranom wręczył sędzia główny zawodów Henryk Fiedorowicz oraz gł. Instruktor d.s Kultury Fizycznej i Sportu w Gminie Puck ? Wiesław Oberzig.

piknik_rzutowy_w_strzelnie_2016_01 piknik_rzutowy_w_strzelnie_2016_02 piknik_rzutowy_w_strzelnie_2016_03