Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z pikniku rzutowego w Strzelnie

Dnia 14 sierpnia 2016 roku na boisku sportowym w Strzelnie odbył się Piknik Rzutowy Weteranów. Imprezę zorganizował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z LKS-em Ziemi Puckiej. Gospodarzem był LZS ?Sokół? w Strzelnie. Lekkoatletów powitał Brunon Ceszke, animator tej dyscypliny w Strzelnie. W zawodach wzięło udział 19 osób. Najstarszą zawodniczką była Pani Zofia Jeszke z Mieroszyna. Oprócz weteranów, swoich sił próbowali również młodsi lekkoatleci. Główną konkurencją był trójbój rzutowy dla weteranów. Zawodnicy mieli możliwość wyboru trzech konkurencji spośród czterech (kula, dysk, oszczep, młot).Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dodatkowo czołowa szóstka (mężczyzn) i trójka (kobiet) otrzymała pamiątkowe statuetki. Nagrody najlepszym weteranom wręczył sędzia główny zawodów Henryk Fiedorowicz oraz gł. Instruktor d.s Kultury Fizycznej i Sportu w Gminie Puck ? Wiesław Oberzig.

piknik_rzutowy_w_strzelnie_2016_01 piknik_rzutowy_w_strzelnie_2016_02 piknik_rzutowy_w_strzelnie_2016_03

P1000671

P1000676

P1000719

P1000722

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content