• Inwestycje

Gmina Puck: Odbiór zadań inwestycyjnych ?Budowa nawierzchni drogowej w Strzelnie?

Dnia 27 lipca 2016 r. dokonano odbioru zadania inwestycyjnego: ?Budowa nawierzchni drogowej z kanalizacją deszczową ul. Sportowej, 3 Maja i Zielonej w Strzelnie?

ZAKRES:

1. ul. 3 Maja i ul. Sportowa:
  • wykonanie nawierzchni drogowej (1.998 m2) dług. ca 400 mb,
  • wykonanie kanalizacji deszczowej ca 275,5 m,
  1. ul. Zielona:
  • wykonanie kanalizacji deszczowej ca 213,5 mb.

Wykonawca:  EUROVIA POLSKA S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich

Wartość inwestycji:   489.947,- zł brutto

Realizacja zadania:  od 03 czerwca do 19 lipca 2016 r.

Strzelno ul. 3 Maja

Stzrelno ul. 3 Maja II