Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z pikniku rzutowego weteranów w Strzelnie

Dnia 9 sierpnia 2015 roku na boisku sportowym w Strzelnie odbył się Piknik Rzutowy Weteranów. Imprezę zorganizował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z LKS-em Ziemi Puckiej. Gospodarzem był LZS ?Sokół? w Strzelnie.  Lekkoatletów powitał Brunon Ceszke, animator tej dyscypliny w Strzelnie. W zawodach wzięło udział 14 osób. Najstarszym zawodnikiem był 77 letni Bernard Wojtkowiak z Gdyni. Oprócz weteranów, swoich sił próbowali również młodsi lekkoatleci. W konkurencji pchnięcia kulą znakomity rekord życiowy uzyskał Marcin Darga ? 18,63 m. Główną konkurencją był trójbój rzutowy dla weteranów. Zawodnicy mieli możliwość wyboru trzech konkurencji spośród czterech (kula, dysk, oszczep, młot).Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dodatkowo czołowa trójka w klasyfikacji kobiet i mężczyzn otrzymała puchary. Nagrody najlepszym weteranom wręczył sędzia główny zawodów Henryk Fiedorowicz.

Wyniki z pikniku rzutowego w Strzelnie – zobacz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6182020732662783649]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content