Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • ZMIANA SIEDZIBY GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W PUCKU

ZMIANA SIEDZIBY GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W PUCKU

INFORMUJEMY ŻE GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PUCKU ZMIENIŁ SWOJĄ SIEDZIBĘ. NOWA SIEDZIBA MIEŚCI SIĘ PRZY UL 10 LUTEGO 38 ? NAPRZECIW URZĘDU GMINY PUCK

(za pomnikiem poległych lotników MDL) W związku ze zmianą siedziby w poniedziałek 17 sierpnia 2015 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku będzie nieczynny.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content