• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2015 rok

Dnia 9 sierpnia 2015 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej. W mistrzostwach z udziałem 8 zespołów zwyciężyła drużyna z Strzelna I wyprzedzając kolejno Łebcz i Gnieżdżewo. Za trzy pierwsze miejsca wręczono pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe. Nagrody wręczył wice Przewodniczący Rady Gminy Puck ? Józef Białk oraz Instruktor ds. Kultury Fizycznej i Sportu w Gminie Puck – Wiesław Oberzig.

WYNIKI: – zobacz