• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej na 2015 rok ? rocznik 2000-2002

Dnia 6 września (niedziela) 2015 roku na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie przeprowadzony został turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy rocznika 2000-2002 (gimnazjum). Zwyciężyła drużyna Żelistrzewa przed Mieroszynem i Darzlubiem.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz słodycze dla wszystkich zawodników. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju – zobacz

gimnazjum