• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej na 2015 rok ? rocznik 2003 i młodsi

Dnia 5 września (sobota) 2015 roku na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie przeprowadzony został turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck.Uczestnikami turnieju byli zawodnicy rocznika 2003 i młodsi.

Zwyciężyła drużyna Połczyna przed Połchowem i Łebczem.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz słodycze dla wszystkich zawodników.  Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju – zobacz

podstawowka