Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej na 2015 rok ? rocznik 2003 i młodsi

KOMUNIKAT z Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowej na 2015 rok ? rocznik 2003 i młodsi

Dnia 5 września (sobota) 2015 roku na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie przeprowadzony został turniej piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck.Uczestnikami turnieju byli zawodnicy rocznika 2003 i młodsi.

Zwyciężyła drużyna Połczyna przed Połchowem i Łebczem.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz słodycze dla wszystkich zawodników.  Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju – zobacz


podstawowka

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content