• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Akcja Niebieski Parasol ? tydzień bezpłatnych informacji prawnych dla osób potrzebujących

Akcja Niebieski Parasol ? tydzień bezpłatnych informacji prawnych dla osób potrzebujących

Za kilka dni rusza akcja Niebieski Parasol ? tydzień bezpłatnych informacji prawnych dla osób potrzebujących. Akcja odbędzie się w całym kraju w terminie 14-19 września dla mieszkańców powiatu Wejherowskiego i Puckiego zaplanowano w w miejscowości Wejherowo w Ratuszu w godzinach 16.00 do 18.00.

Nasza akcja ? jak sądzimy ma dość duży walor społeczny. W tym roku porad udzielać będziemy w dniach 14-18 września w Gdańsku, Starogardzie Gdańskim i Wejherowie, Kościerzynie i Tczewie.

Od zeszłego roku, akcja wychodzi poza duże ośrodki miejskie, celem niesienia pomocy prawnej tam, gdzie jej najbardziej brakuje, a więc w mniejszych miastach, gdzie z naszej pomocy skorzystać będą mogli również mieszkańcy mniejszych miejscowości i okolicznych wsi. Warto dodać, że w poprzednich latach akcja cieszyła się dużym powodzeniem . W roku 2014 udzielono pomocy ok. 500 osobom, w tym ok. 120 w Wejherowie informuje koordynator akcji radca  prawny ? Łukasz Gilewicz

1

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content