Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z turnieju Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych GMINY PUCK na 2015 rok

KOMUNIKAT z turnieju Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych GMINY PUCK na 2015 rok

Turniej przeprowadzony został w dniu 15 kwietnia roku na sali w Żelistrzewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.  Najlepsi zawodnicy oraz zespoły otrzymały pamiątkowe medale oraz puchary.

Wyniki turnieju – pobierz

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content