Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Wykład popularnonaukowy o Archeologii na Grodzisku „Park Kulturowy w Rzucewie”

Wykład popularnonaukowy o Archeologii na Grodzisku „Park Kulturowy w Rzucewie”

W dniu 16 kwietnia w ramach spotkań ?Na grodzisku o archeologii?, odbył się w Sopocie ? w Oddziale Muzeum Archeologicznego w Gdańsku  wykład o osadzie łowców fok z epoki kamienia w Rzucewie gmina Rzucewo. Wykład dotyczył historii badań, odkryć archeologicznych i istniejącego na terenie dawnej osady Parku Kulturowego. Na zakończenie pokazano obróbkę narzędzi krzemiennych typową dla plemion łowiecko ? rybackich zamieszkujących  tereny nadmorskie w epoce kamienia.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6138672587221795233]

O archeologii na Grodzisku - grafika kwiecien

O archeologii na Grodzisku_grafika

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content