Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zbiórka ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Zbiórka ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

URZĄD  GMINY  PUCK przy współpracy Konsorcjum Firm:USŁUGI TRANSPORTOWE Robert Lewicki – lider i  P.U.T. SKOJAN Janusz Skoczek – partner ogłasza w dniu 25  kwietnia 2015  roku (sobota) zbiórkę ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ZUŻYTEGO   SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO z terenu Gminy Puck

plakat 2015-page-001

 

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2014

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012103370587276033]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content