Koncert Andrzejkowy zespołu „Trolling Stones”

W towarzystwie bluesa, rock n rolla i rocka, nie tylko Andrzejom 27 listopada w Domu Kultury w Żelistrzewie zagra trójmiejski zespół – Trolling Stones.

Startujemy o godz. 18:00, tuż po zakończeniu charytatywnej aukcji obrazów na rzecz podopiecznych schroniska w Dąbrówce.

Wraz z organizatorem koncertu – Fundacją „Uznanie” mamy nadzieję, że muzyka skomponowana przez zstąpionych na ziemię Aniołów tj. Micka Jaggera i Keitha Richardsa, a zagrana przez chłopaków, zapadnie Państwu głęboko w sercach.

Wstęp wolny.

To jak? Widzimy się na aukcji obrazów i koncercie w tę sobotę?? Zapowiada się świetny wieczór!

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck