Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Koncert Andrzejkowy zespołu „Trolling Stones”

Koncert Andrzejkowy zespołu „Trolling Stones”

W towarzystwie bluesa, rock n rolla i rocka, nie tylko Andrzejom 27 listopada w Domu Kultury w Żelistrzewie zagra trójmiejski zespół – Trolling Stones.

Startujemy o godz. 18:00, tuż po zakończeniu charytatywnej aukcji obrazów na rzecz podopiecznych schroniska w Dąbrówce.

Wraz z organizatorem koncertu – Fundacją „Uznanie” mamy nadzieję, że muzyka skomponowana przez zstąpionych na ziemię Aniołów tj. Micka Jaggera i Keitha Richardsa, a zagrana przez chłopaków, zapadnie Państwu głęboko w sercach.

Wstęp wolny.

To jak? Widzimy się na aukcji obrazów i koncercie w tę sobotę?? Zapowiada się świetny wieczór!

 

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content