Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Przerwa  w dostawie wody

Urząd  Gminy  puck

 informuje,

że  dnia  30 listopada 2021 r. (Wtorek)

w  godzinach   800 ? 1400

w miejscowości Rekowo górne

mogą nastąpić    przerwy   w  dostawie   wody

 

Za utrudnienia przepraszamy

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content