Koncert charytatywny kolęd ?dla Maćka

W niedzielny wieczór mieliśmy przyjemność uczestnictwa we wspaniałym wydarzeniu kulturalnym-  koncercie charytatywnym kolęd dla Maćka.

Gorące podziękowania dla Księdza Proboszcza za życzliwość i współudział w organizacji wydarzenia.

Podziękowania dla artystów: Chóru ?Jubileum? i Scholi ?Studnia? pod przewodnictwem pani Anny Łukasik, Chóru ZSP w Redzie pod kierownictwem pani Joanny Klein-Szalkowskiej, Przemysława Bruhn. Szczególne podziękowania za konferansjerkę, śpiew i widowiskowe poprowadzenie licytacji z fantastycznym wynikiem finansowym kieruję do Weroniki Korthals.

Podziękowania dla fundatorów przedmiotów na licytację: Restauracji Nordowi Mol- za  karty podarunkowe, Pani Beacie Rabenda za obrazy, panu Łukaszowi Długi za rzeźby, pani Beacie Hejmowskiej za obraz wykonany haftem krzyżykowym i inne cenne drobiazgi.

To całe widowisko nie miało by sensu, bez udziału ludzi o gorących sercach i za ich obecność i ofiarność bardzo dziękuję

opracowanie: OKSiT Puck Mariola Parchem

 

Serdecznie zapraszamy na: ?Koncert charytatywny kolęd ?dla Maćka?

Maciej jest naszym mieszkańcem, który wymaga rehabilitacji po udarze

Rehabilitacja, neurologopeda, psycholog, leki, pampersy, pielęgnacja- to masa pieniędzy, ciężka praca i codzienna walka rodziny Maćka o jego życie. Maciek ma zaledwie 30 lat i długą walkę z chorobą przed sobą?

Przyjdźcie, posłuchajcie kolęd w wykonaniu Chóru ?Jubileum?, Scholi ?Studnia?, Chóru ZSP w Redzie, Przemka Bruhn i Weroniki Korthals …

Pomóżmy mu ?.

Niedziela 7.01 Kościół Aniołów Stróżów w Mrzezinie godz. 19.00

KONCERT CHARYTATYWNY

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content