Koncert dedykowany kobietom?

Zbliżający się Dzień Kobiet zainspirował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck do zorganizowania koncertu z dedykacją dla kobiet.  Tym razem prezentem przemawiającym  szczególną przenikliwością dla ducha była piosenka francuska. Na scenie Wiejskiego Domu  Kultury w Żelistrzewie wystąpiła Yaga Kowalik ? artystka Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie. Ton melodii francuskich artystów: Piaf, Greco i Aznawoura w opracowaniu muzycznym  Patricka Liotarda i Walentyna Dubrowskijego  przeniósł zebranych w klimat paryskich kafejek i  romantycznych pejzaży znad Sekwany.  Niech te klimaty zbudują obraz Święta Kobiet w życiu codziennym naszych pań ? wyraził w swoich życzeniach Jan Dettlaff ? dyrektor OKSiT w Gminie Puck.

Brunon Ceszke

01 04 08 14

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content