Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • „Poznaj dziedzictwo kulturowe Północnych Kaszub_MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ”

„Poznaj dziedzictwo kulturowe Północnych Kaszub_MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ”

„Poznaj dziedzictwo kulturowe Północnych Kaszub_MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ”
Zapraszamy na promocję publikacji pt. „MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ” wydaną ze wsparciem z tzw. funduszy rybackich z programu PO RYBY, której druk został dofinansowany z tzw. środków unijnych za pośrednictwem Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej przez Samorząd Województwa Pomorskiego na podstawie umowy nr 00110-6523.2-SW1110228/18 z dn. 22.08.2018

Morska FARA Rzeczypospolitej_PROMOCJA.PLAKAT (1) ZAPROSZENIE_promocja MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ Morska FARA Rzeczypospolitej_PROMOCJA.PLAKAT (3) Morska FARA Rzeczypospolitej_PROMOCJA.PLAKAT (2)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content