• Gmina
  • „Poznaj dziedzictwo kulturowe Północnych Kaszub_MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ”

„Poznaj dziedzictwo kulturowe Północnych Kaszub_MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ”

„Poznaj dziedzictwo kulturowe Północnych Kaszub_MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ”
Zapraszamy na promocję publikacji pt. „MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ” wydaną ze wsparciem z tzw. funduszy rybackich z programu PO RYBY, której druk został dofinansowany z tzw. środków unijnych za pośrednictwem Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej przez Samorząd Województwa Pomorskiego na podstawie umowy nr 00110-6523.2-SW1110228/18 z dn. 22.08.2018

Morska FARA Rzeczypospolitej_PROMOCJA.PLAKAT (1) ZAPROSZENIE_promocja MORSKA FARA RZECZYPOSPOLITEJ Morska FARA Rzeczypospolitej_PROMOCJA.PLAKAT (3) Morska FARA Rzeczypospolitej_PROMOCJA.PLAKAT (2)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content