Koncert trójmiejskiego duetu ?LaGruppa?

KONCERT W ŻELISTRZEWIE !!! 31.05.2014 (Sobota) godz 18:00 ? Dom Kultury w Żelistrzewie ? Wstęp wolny !!!

(Powstające) Stowarzyszenie Nasze Żelistrzewo ma przyjemność zaprosić Państwa na koncert trójmiejskiego duetu ?LaGruppa?, których słowo i muzyka są równie ważne, tak że nie sposób się nimi nudzić.

Duet LaGruppa tworzą:

Izolda Trojanowska ? multiinstrumentalistka, wokalistka, kompozytor, aranżer lecz przede wszystkim skrzypaczka. Jej gra potrafi zadowolić najbardziej wymagających słuchaczy, a perfekcyjnie opanowana sztuka improwizacji wzbudza ogólny podziw i uznanie. Jej wszechstronność i warsztat sprawiają, że znakomicie odnajduje się w rozmaitych nurtach i formach muzycznych. Na co dzień związana z trójmiejskimi zespołami: ?Na Bani? i ?Gdańska Grupa Folkowa?. W przeszłości związana była też zespołem folklorystycznym ?Koleczkowianie?.

Od lutego 2014 roku gościnnie wspiera i przygotowuje żelistrzewską scholę.

Cezary Rogalski ? basista, gitarzysta, kontrabasista, muzyk wykształcony przez szkoły jak i liczne zespoły; grał większość istniejących rodzajów muzyki: od progresywnego metalu, przez bluesa, szanty, poezję śpiewaną po muzykę ludową. Obecnie związany z trzema trójmiejskimi zespołami mniej lub bardziej folkowymi.

?Zapraszamy gorąco na wieczór z piosenką literacką i nie tylko!. Prezentować będziemy autorski repertuar, przypomnimy również najpiękniejsze piosenki z nurtu folku poetyckiego. Będzie lirycznie, drapieżnie i refleksyjnie?.

ZAPRASZAMY !!!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content