Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Wyniki Głosowania w Wyborach Posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25.05.2014r. Gmina Puck

Wyniki Głosowania w Wyborach Posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25.05.2014r. Gmina Puck

Wyniki_Glosowania-wybory_PE_frekwencja-page-001
 
wyniki_gosowania-wybory PE_frekwencja-page-002

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content