Konferencja naukowa oraz promocja książki na temat badań archeologicznych w regionie

W sobotę w Parku Kulturowym w Rzucewie odbyła się konferencja popularno-naukowa, połączona z promocją książki ?Zespół osadniczy z epoki kamienia- Rzucewo, Gmina Puck, stanowisko 1?.

Tematyka spotkania poświęcona była w głównej mierze kwestiom archeologicznym i przeprowadzonym badaniom w regionie. Wszystko przy wsparciu Urzędu Gminy w Pucku oraz Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, który jest wydawcą folderu.