Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Konferencja naukowa oraz promocja książki na temat badań archeologicznych w regionie

Konferencja naukowa oraz promocja książki na temat badań archeologicznych w regionie

W sobotę w Parku Kulturowym w Rzucewie odbyła się konferencja popularno-naukowa, połączona z promocją książki ?Zespół osadniczy z epoki kamienia- Rzucewo, Gmina Puck, stanowisko 1?.

Tematyka spotkania poświęcona była w głównej mierze kwestiom archeologicznym i przeprowadzonym badaniom w regionie. Wszystko przy wsparciu Urzędu Gminy w Pucku oraz Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, który jest wydawcą folderu.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content