Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Nastąpi przerwa w obsłudze klientów rozliczających wodę i ścieki

Nastąpi przerwa w obsłudze klientów rozliczających wodę i ścieki

Ogłoszenie 11-12.04.2019 

INFORMUJEMY

W związku z planowanym w dniach 11 ? 12 kwietnia br. terminem wdrożenia nowego programu komputerowego ?Hydrosoft? nastąpi przerwa w obsłudze klientów w zakresie odczytania stanów wodomierzy oraz nastąpi brak możliwości wystawienia faktur z tyt. poboru wody i odprowadzonych ścieków.

Jednocześnie ograniczony będzie dostęp do danych systemowych dot. stanu płatności za wodę i ścieki.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content