Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Tenis Stołowy Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został  3 kwietnia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali w parach systemem ?każdy z każdym? w trzech grupach. Na zakończenie odbyło się podsumowanie rozgrywek sezonu 2018/2019 i nagrodzenie wszystkich uczestników.

28

47

53

Tenis Stołowy Oldboy Ziemi Puckiej – turniej deblowy

Rozegrano jubileuszowy Turniej Ziemi Puckiej w tenisa

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content