Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Konkurs grantowy w Gminie Puck

Konkurs grantowy w Gminie Puck

Działając na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 450 z późn. zm.) oraz uchwały nr LIX/146/18 Rady Gminy Puck z dnia 08 listopada 2018 roku w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy gminy Puck na 2019 rok z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT na realizację zadań publicznych w 2019 roku przez organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w formie wsparcia realizacji zadań różnych zakresach  zakresie.

wzór formularza oferty na 2019.doc (DOC, 10KB)
OGŁOSZENIE konkurs granty na 2019.pdf (PDF, 14KB)
wzór formularza oferty na 2019.odt (ODT, 30KB)
wzór formularza oferty na 2019.pdf (PDF, 11KB)
sprawozdanie z konsultacji programu na 2019r.pdf (PDF, 75KB)
uchwała w sprawie programu współpracy na 2019r.pdf (PDF, 86KB)
uwała z programem projekt.pdf (PDF, 32KB)
Zarządzenie w sprawie konsultacji programu współpracy.pdf (PDF, 59KB)

OTWARTY KONKURS OFERT (1)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content