Konkurs „Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny.”

Dla wszystkich chętnych przedszkoli ruszył konkurs „Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny”.

 

Co trzeba zrobić, by wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać nagranie/zdjęcie pracy dzieci w wieku przedszkolnym, zachęcające odbiorcę/widza/rodziców/dziadków do udziału w spisie powszechnym NSP 2021. Sposób realizacji jest dowolny, czyli może to być np. wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp.

 

Gdzie i do kiedy przesyłać prace?

Pliki należy przesłać wraz z odpowiednimi dokumentami do 6 czerwca na adres: gdansk.stat@gmail.com.

 

Informacje o konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Gdańsku Urząd Statystyczny w Gdańsku / Aktualności / Konkurs „Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny.” , a także na Facebooku Urzędu   https://www.facebook.com/urzadstatystycznywgdansku/posts/283488616767148.

 

Życzymy powodzenia!

Wybierz interesujący układ