Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Konkurs ?Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny.?

Konkurs ?Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny.?

Dla wszystkich chętnych przedszkoli ruszył konkurs ?Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny?.

 

Co trzeba zrobić, by wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać nagranie/zdjęcie pracy dzieci w wieku przedszkolnym, zachęcające odbiorcę/widza/rodziców/dziadków do udziału w spisie powszechnym NSP 2021. Sposób realizacji jest dowolny, czyli może to być np. wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp.

 

Gdzie i do kiedy przesyłać prace?

Pliki należy przesłać wraz z odpowiednimi dokumentami do 6 czerwca na adres: gdansk.stat@gmail.com.

 

Informacje o konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Gdańsku Urząd Statystyczny w Gdańsku / Aktualności / Konkurs ?Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny.? , a także na Facebooku Urzędu   https://www.facebook.com/urzadstatystycznywgdansku/posts/283488616767148.

 

Życzymy powodzenia!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content