Konsultacje z mieszkańcami dot. kursów PKS Gdynia linia 652

PKS Gdynia zaprasza wszystkich mieszkańców i pasażerów, korzystających z linii autobusowej 652, do udziału w konsultacjach na temat funkcjonowania linii.
Podróżni do 18 lutego 2020 roku (wtorek) mają możliwość przekazania uwag i sugestii dotyczących m.in. godzin odjazdów autobusu. Lina 652 obsługuje połączenia z Pucka, przez Gnieżdżewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno i Tupadły do Jastrzębiej Góry, z wybranymi kursami do Karwi.

Uwagi dotyczyć mogą rozkładu jazdy obowiązującego w czasie roku szkolnego jak również obowiązującego w sezonie letnim.

Opinie można kierować na adres mailowy: biuro@pksgdynia.pl w temacie wpisując ?Linia 652?,  lub jako wiadomość przez konto facebook na www.facebook.com/PKSWejherowo w terminie do 18 lutego (wtorek).