Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Konsultacje z mieszkańcami dot. kursów PKS Gdynia linia 652

Konsultacje z mieszkańcami dot. kursów PKS Gdynia linia 652

 

PKS Gdynia zaprasza wszystkich mieszkańców i pasażerów, korzystających z linii autobusowej 652, do udziału w konsultacjach na temat funkcjonowania linii.
Podróżni do 18 lutego 2020 roku (wtorek) mają możliwość przekazania uwag i sugestii dotyczących m.in. godzin odjazdów autobusu. Lina 652 obsługuje połączenia z Pucka, przez Gnieżdżewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno i Tupadły do Jastrzębiej Góry, z wybranymi kursami do Karwi.

Uwagi dotyczyć mogą rozkładu jazdy obowiązującego w czasie roku szkolnego jak również obowiązującego w sezonie letnim.

Opinie można kierować na adres mailowy: biuro@pksgdynia.pl w temacie wpisując ?Linia 652?,  lub jako wiadomość przez konto facebook na www.facebook.com/PKSWejherowo w terminie do 18 lutego (wtorek).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content