Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Łebcz: Wiosenne kanapki w Przedszkolu „Zaczarowana Łąka”

Łebcz: Wiosenne kanapki w Przedszkolu „Zaczarowana Łąka”

Dnia 12.05.2016 roku w Przedszkolu Zaczarowana Łąka w Łebczu odbyły się zajęcia kulinarne z kucharzem Jerzym Waśkowskim. Tym razem dzieci przygotowywały wiosenne kanapki z wykorzystaniem ulubionych warzyw. Były to jedne z cyklicznych zajęć jakie odbywają się w przedszkolu. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z kucharzem Jerzym.

Więcej zdjęć na www.24kaszuby.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6285553323409565313]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content