Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Leśniewo: Powiatowe rozgrywki piłki halowej OSP

 

W dniu 16.01.2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Józefa Dambka w Leśniewie dobyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Puckiego Ochotniczych Drużyn Pożarniczych Futsalu w których wzięło udział 10 drużyn podzielonych na 3 grupy eliminacyjne.

Wyniki:

I OSP Hel
II OSP Smolno
III OSP Leśniewo

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content