Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Podsumowanie programu ?Powszechna nauka pływania 2016?

Dnia 10 stycznia 2017 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie gminnego programu ?Powszechna nauka pływania ? edycja 2016?.

W tej edycji uczestniczyło łącznie 23 uczniów klas V Szkoły Podstawowej z Gnieżdżewa, Swarzewa, Werblini. Podczas realizacji programu zrealizowano 30 godzin na basenie w okresie od lutego do grudnia 2016 r.
Dzisiaj odbył się sprawdzian nabytych umiejętności oraz niektórzy uczestnicy zdali egzamin na kartę pływacką.

Wszystkim uczestnikom programu pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk wręczył okolicznościowe dyplomy, życząc, aby nabyte umiejętności można było wykorzystać do dalszego uprawiania sportów wodnych.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content