Podsumowanie programu ?Powszechna nauka pływania 2016?

Dnia 10 stycznia 2017 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie gminnego programu ?Powszechna nauka pływania ? edycja 2016?.

W tej edycji uczestniczyło łącznie 23 uczniów klas V Szkoły Podstawowej z Gnieżdżewa, Swarzewa, Werblini. Podczas realizacji programu zrealizowano 30 godzin na basenie w okresie od lutego do grudnia 2016 r.
Dzisiaj odbył się sprawdzian nabytych umiejętności oraz niektórzy uczestnicy zdali egzamin na kartę pływacką.

Wszystkim uczestnikom programu pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk wręczył okolicznościowe dyplomy, życząc, aby nabyte umiejętności można było wykorzystać do dalszego uprawiania sportów wodnych.