Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Liga Skata Sportowego Ziemi Puckiej

Władysław Dominik i jego drużyna Mrzezino najlepsi w Lidze Skata Sportowego sezonu 2014/2015

Dnia 18 kwietnia 2015 roku w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbyło się uroczyste zakończenie Ligi Skata Ziemi Puckiej w sezonie 2014/2015. Po symbolicznym turnieju i poczęstunku, odbyło się wręczenie nagród najlepszym zawodnikom oraz drużynom. Upominki oraz puchary wręczali Zastępca Wójta Gminy Puck Pan Jerzy Tkaczyk, oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puck Pan Józef Białk. W rozgrywkach całego sezonu wzięło udział 65 zawodników z 15 drużyn. Organizatorzy wraz z zawodnikami podjęli decyzję o kontynuowaniu rozgrywek Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej

Czołówka klasyfikacji indywidualnej sezonu 2014/2015:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Dominik Władysław Mrzezino
2. Szczypior Stefan Mrzezino
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie
4. Kohnke Henryk Władysławowo
5. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
6. Formela Alojzy Mrzezino
7. Rambiert Florian Sokół Strzelno
8. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
9. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo
10. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
11. Rohda Zygmunt Manhattan Puck
12. Semmerling Bogdan Darzlubie
13. Wittbrodt Stefan Jastrzębia Góra
14. Bresiński Stanisław LZS Starzyno
15. Ceszke Zygmunt Jastrzębia Góra

Czołówka klasyfikacji drużynowej sezonu 2014/2015:

Lp. Drużyna
1. Mrzezino
2. Darzlubie
3. ZKP Wejherowo
4. Sami Swoi Rumia
5. Władysławowo
6. Jastrzębia Góra
7. Manhattan Puck
8. Sokół Strzelno
9. LZS Starzyno
10. Dragon Gdynia

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

info: Henryk Radtke

DSC09796-1024x576

zdjęcie przedstawia najlepszych zawodników sezonu (od lewej: Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puck Józef Białk, Władysław Dominik ? 1 miejsce, Zdzisław Bekisz ? 3 miejsce, Stefan Szczypior ? 2 miejsce, Zastępca Wójta Gminy Puck Jerzy Tkaczyk, z tyłu: Stencel Alojzy ? współorganizator Ligi)

 

DSC09810-1024x576

zdjęcie przedstawia  pierwszą drużynę w klasyfikacji generalnej (Mrzezino ? w składzie od lewej: Dorsz Józef, Formela Alojzy, Szczypior Stefan oraz Dominik Władysław).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content