Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Liga Skata Sportowego Ziemi Puckiej

Marek Radtke oraz Darzlubie zwyciężają w 1. turnieju w Strzelnie!

3 października 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się pierwszy turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 49 zawodników z 13 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Marka Radtke (Kłos Werblinia) przed Alojzym Formella (Mrzezino) oraz Zygmuntem Rohda (Zatoka Puck). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Darzlubie grająca w składzie: Bogdan Semmerling, Zdzisław Bekisz, Roman Myślisz oraz Jan Głowienka przed drużyną Kłos Werblinia oraz ekipą Zatoka Puck. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej pierwszego turnieju:

 

  Nazwisko i imię Drużyna
1. Radtke Marek Kłos Werblinia
2. Formella Alojzy Mrzezino
3. Rohda Zygmunt Zatoka Puck
4. Semmerling Bogdan Darzlubie
5. Bekisz Zdzisław Darzlubie
6. Paszylk Marian Władysławowo
7. Myślisz Roman Darzlubie
8. Lica Jan Sami Swoi Rumia
9. Głowienka Jan Darzlubie
10. Matysiak Marian Dragon Gdynia
11. Gaffka Andrzej Zatoka Puck
12. Lezner Przemysław LZS Sokół Strzelno
13. Rambiert Florian LZS Sokół Strzelno
14. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
15. Miiller Władysław LZS Kaszubia Starzyno

 

1

Zdjęcie przedstawia Marka Radtke (Kłos Werblinia) zwycięzcę turnieju

Więcej informacji na www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content