Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Małżeństwa z długoletnim stażem uhonorowane w puckim ratuszu

13 małżeństw z terenu Gminy i Miasta Puck zostało wyróżnionych za swoje długoletnie pożycie małżeństwie. Wśród zgromadzonych par 2 świętowały już 65. rocznicę ślubu.

Lista wyróżnionych jubilatów:

65-lecie ślubu:
Joanna i Stanisław Byczk z Leśniewa.

60-lecie ślubu:

Irena i Roman Kolka z Mrzezina,
Irena i Konrad Kraśniccy ze Strzelna,
Helena i Henryk Wszałek z Łebcza,
Zofia i Stefan Derc ze Swarzewa.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content