• Mieszkańcy

Zaproszenie na Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku

26 maja (niedzielę) w Rzucewie rozegrany zostanie VI Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku. Trwa nabór uczestników biegu. W zawodach na dystansie 6 kilometrów może wystartować każdy, kto w dniu zawodów ukończy 16. rok życia.

Zgłoszenia wraz z opłatą startową w wysokości 20 zł. można wnieść internetowo do dnia 21 maja 2019 r. godz. 24.00 przez stronę www.elektronicznezapisy.pl. Nie będzie możliwości zapisania się w biurze zawodów. Limit zgłoszeń określa się na 130 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

377-125769-e1557898740286