Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mechowo budowa kanalizacji

Po wykonaniu kanalizacji w Darzlubiu nadszedł czas na kolejne miejscowość Mechowo

-Trwają intensywne prace w Mechowie. Wykonany jest już odcinek tłoczny z Mechowa do Zdrady. Do wykonania pozostał odcinek kanalizacji grawitacyjnej. Projekt ma być zrealizowany do końca listopada tego roku ? powiedział wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content