• Unia Europejska
  • Fundusz Spójności

?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Aglomeracji Puck ? budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Darzlubie, Brudzewo, Mechowo, Mrzezino? .

W dniu 29 kwietnia br.  w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku podpisano umowę pożyczki preferencyjnej na kwotę 6 200 000 zł. Środki te zostaną przeznaczone na  realizację zadań związanych z budową kanalizacji sanitarnej na terenie gminy. Wszystko w ramach projektu ?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Aglomeracji Puck ? budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Darzlubie, Brudzewo, Mechowo, Mrzezino? .

32790141847_f6d8ed2463_b

47733628411_91c9a42bc3_h