• Edukacja
  • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla w Mieroszynie

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla w Mieroszynie

W środę 16 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla i uczniowie z pierwszej klasy obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym wyjątkowym dniu dzieci przybyły do szkoły przebrane w przepiękne bajkowe stroje, w których dzielnie pokonywały bajkowe przygody. Na terenie szkoły czekały na nie ukryte w kopertach zadania o bajkowej tematyce, gry i zabawy ruchowe, po których przyszedł czas na zasłużony słodki poczęstunek i mini dyskotekę. Po zabawie, z dyplomami i uśmiechami na twarzach zmęczeni bohaterowie uroczystości wraz z rodzicami udali się do swoich domów…

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content