Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla w Mieroszynie

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla w Mieroszynie

W środę 16 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Augustyna Necla i uczniowie z pierwszej klasy obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym wyjątkowym dniu dzieci przybyły do szkoły przebrane w przepiękne bajkowe stroje, w których dzielnie pokonywały bajkowe przygody. Na terenie szkoły czekały na nie ukryte w kopertach zadania o bajkowej tematyce, gry i zabawy ruchowe, po których przyszedł czas na zasłużony słodki poczęstunek i mini dyskotekę. Po zabawie, z dyplomami i uśmiechami na twarzach zmęczeni bohaterowie uroczystości wraz z rodzicami udali się do swoich domów…

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content