Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mikołajki z Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

Świąteczny czas zbliża się do nas wielkimi krokami? jak i Mikołajki.

Nasze placówki kultury, tak jak w latach ubiegłych, odwiedzi stały, grudniowy bywalec- Święty Mikołaj!

Spotka się z najmłodszymi mieszkańcami Gminy Puck w przeróżnych lokalizacjach i o różnych porach.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz naszej strony internetowej.

Do zobaczenia!

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content