Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [VIDEO] Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce na 2014 rok

[VIDEO] Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce na 2014 rok


KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa zostały rozegrane w dniu 22 czerwca 2014 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III  otrzymali  medale i upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary Wójta Gminy Puck. Nagrody wręczał  były olimpijczyk ? Stanisław Jaskułka oraz kierownik ds. Sportu w Gminie Puck Wiesław Oberzig.

 Wyniki na stronie www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6028107678158687345]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content