• Mieszkańcy

[VIDEO] Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce na 2014 rok

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa zostały rozegrane w dniu 22 czerwca 2014 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III  otrzymali  medale i upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary Wójta Gminy Puck. Nagrody wręczał  były olimpijczyk ? Stanisław Jaskułka oraz kierownik ds. Sportu w Gminie Puck Wiesław Oberzig.

Wyniki na stronie www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6028107678158687345]