Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [VIDEO] Swarzewo: Wernisaż Aleksandry Kaźmierczak Stępień 22.06.2014

[VIDEO] Swarzewo: Wernisaż Aleksandry Kaźmierczak Stępień 22.06.2014

?Moje Małe Morze?

22.06.2014r. w Domu Kaszubskim w Swarzewie odbył się Wernisaż Aleksandry Kaźmierczak Stępień – absolwentki ASP (PWSSP)w Łodzi. Od ponad 20 lat artystka mieszka i tworzy w Swarzewie. Na wystawie zaprezentowano abstrakcje związane z morzem. W wydarzeniu uczestniczył Dyrektor Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck dr Jan P. Dettlaff z Małżonką, który dokonał otwarcia i przywitania Pani Aleksandry oraz wszystkich gości.

Irena Kobiella Animator Kultury w Domu Kaszubskim w Swarzewie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6028105495745021921]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content