Mistrzostwa Gminy Puck w Kręglach 21.03.2014

Dnia 21 marca 2014 roku na kręgielni w Pucku przeprowadzono czwartą – finałową rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. Ogólnie sklasyfikowano 178 zawodników. Każdy zawodnik wykonał 25 rzutów. Pierwsza ósemka w klasyfikacji indywidualnej kobiet, pierwsza dziesiątka mężczyzn oraz sześć drużyn otrzymało pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe, które wręczył Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012108728073375505]

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl