• Edukacja
  • MÓJ ELEMENTARZ BEZPIECZEŃSTWA W POŁCHOWIE

MÓJ ELEMENTARZ BEZPIECZEŃSTWA W POŁCHOWIE

Policjanci z zespołu ds. prewencji kryminalnej nieletnich i patologii komendy powiatowej w Pucku odwiedzili dzieci z szkoły podstawowej w Połchowie. Podczas spotkania przeprowadzili zajęcia na podstawie elementarza bezpieczeństwa stworzonego min. przez policjantów.

Na lekcji  przeprowadzonej z pierwszakami  mundurowi omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie zabrakło także porad związanych z bezpiecznym korzystaniem z Internetu, jak dbać o swoją anonimowość.W czasie prelekcji uzmysłowiono dzieciom jak ważne są  zasady dotyczące bezpiecznego zachowania podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Przybliżono zagadnienia dotyczące dobrej widoczności na drodze, w tym pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. Uczulono dzieci aby nie dały się zwieść osobom obcym.

Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i chętnie odpowiadały na wszystkie pytania.

PUCK- MÓJ ELEMENTARZ W POŁCHOWIE (1)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content