Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • MÓJ ELEMENTARZ BEZPIECZEŃSTWA W POŁCHOWIE

MÓJ ELEMENTARZ BEZPIECZEŃSTWA W POŁCHOWIE

Policjanci z zespołu ds. prewencji kryminalnej nieletnich i patologii komendy powiatowej w Pucku odwiedzili dzieci z szkoły podstawowej w Połchowie. Podczas spotkania przeprowadzili zajęcia na podstawie elementarza bezpieczeństwa stworzonego min. przez policjantów.

Na lekcji  przeprowadzonej z pierwszakami  mundurowi omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie zabrakło także porad związanych z bezpiecznym korzystaniem z Internetu, jak dbać o swoją anonimowość.W czasie prelekcji uzmysłowiono dzieciom jak ważne są  zasady dotyczące bezpiecznego zachowania podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Przybliżono zagadnienia dotyczące dobrej widoczności na drodze, w tym pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. Uczulono dzieci aby nie dały się zwieść osobom obcym.

Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i chętnie odpowiadały na wszystkie pytania.

PUCK- MÓJ ELEMENTARZ W POŁCHOWIE (1)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content