Możesz uzyskać 80% dotacji na solary

Prowadzisz działalność gospodarczą lub kulturalną na terenie Gminy Puck, Kosakowa, Gminy Miasta Jastarni i Gminy Miasta Hel? Możesz uzyskać 80% dotacji w ramach Wdrażania lokalnych strategii rozwoju dla Małych Projektów na solary lub inne ekologiczne rodzaje energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Kwota dotacji może wynosić nawet do 50 000 zł.

Zapraszamy na konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju Kaszubskich Gmin Wiejskich położonych nad Zatoką Pucką na lata 2009 – 2015, które odbędą się w środę 29 stycznia o godz. 17:00 w Sali Kreatywnej ZS im. Macieja Płażyńskiego, ul. Przebendowskiego 12 w Pucku.

Podczas konsultacji omówione zostaną również zasady przyznawania dotacji na zakup solarow lub innych ekologicznych rodzajów energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

solary1