Film promujący nasz region

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego nasz region – Kaszuby Północne – Gmine Puck. Zaprezentowano położenie, kulturę regionu i tradycje rybackie, atrakcje turystyczne, nowoczesną infrastrukturę, imprezy kulturalne i sportowe. W filmie przybliża się różne formy i możliwości spędzania wolnego czasu. Prezentacja nowej infrastruktury przygotowanej dla turystów i wodniaków zachęca do korzystania z wypoczynku w regionie Północnych Kaszub.

Film został zrealizowany w ramach projektu „Błękitne wakacje na Kaszubach Północnych” ze środków unijnych uzyskanych z Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej. Produkcja: Nautilus Media.