Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Zimowy Pobór Krwi w Połchowie

Serdecznie zapraszamy do oddania honorowo krwi przy Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie dnia 08.02.2014.

Pozdrawiam Marcin Sikora

Kaszubski Klub HDK.

Więcej informacji na naszej stronie www.kaszubskiklubhdk.pl

 https://www.youtube.com/watch?v=AmrbA9cfGBw

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content