Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Mrzezino: wieczornica z okazji 100. rocznicy

Mrzezino: wieczornica z okazji 100. rocznicy

09. listopada w Szkole Podstawowej im. Pawła Góry w Mrzezinie odbyła się wieczornica z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W przygotowanie całej uroczystości zaangażowanych było ok 50 uczniów. Goście dopisali, była społeczność Mrzezina, oraz cała społeczność szkolna. Nasi aktorzy i chórzyści spisali się na medal, swoim zaangażowaniem pokazali swój patriotyzm i miłość do ojczyzny.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content