Search
Close this search box.

Najsłynniejsze klocki Świata Lego w Swarzewie

Tego nie możesz przegapić! Najsłynniejsze klocki Świata wakacje też spędzą nad morzem, a dokładnie w Swarzewie k. Władysławowa, gdzie w terminie 01.06-30.08.2014 r. odbędzie się wyjątkowa wystawa budowli z klocków Lego(R).

Na wystawie pt. „Morze klocków” zobaczycie konstrukcje, których nie znajdziecie w typowych zestawach. Wszystkie są bowiem zaprojektowane indywidualnie przez dorosłych fanów Lego, którzy niejedną noc spędzili nad budowaniem tych wyjątkowych konstrukcji składających się prawie z miliona klocków! Co będzie można zobaczyć? Wyobraźcie sobie kilkumetrową makietę wesołego miasteczka z kręcącymi się karuzelami,  miasteczko westernowe, terminal kontenerowy czy makietę kolejową z jeżdżącymi po niej pociągami. A to tylko początek listy kilkuset wyjątkowych budowli czekających na odwiedzających.

zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.morzeklockow.pl

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: