Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

?NIEDZIELA Z ARCHEOLOGIĄ?

Zapraszamy w dniu 19 lipca /niedziela/, w godz. 10.OO ? 16 na warsztaty archeologiczne i prezentacje multimedialną o rzucewskich  odkryciach. Będzie można próbować swoich sił w obróbce krzemienia dawnymi metodami, rzucać oszczepem podobnym do tego, jakiego używali łowcy w epoce kamienia. W prezentacji multimedialnej, o godz. 12, pokażemy  badaczy i  wykopaliska prowadzone na rzucewskiej osadzie.

Serdecznie zapraszamy !

NIEDZIELA_Z_19

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content