Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z XV Otwartych Mistrzostw Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów

KOMUNIKAT z XV Otwartych Mistrzostw Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów

Dnia 11 lipca 2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów. W zawodach wystartowało 37 mężczyzn (w tym 2 poza konkursem) i 11 kobiet. W skład dyscyplin Czwórboju wchodziły pchnięcie kulą, rzut dyskiem, oszczepem i ciężarkiem. Każdy uczestnik miał 6 prób w poszczególnej konkurencji. Uzyskany wynik przeliczany był na punkty w oparciu o współczynniki wiekowe. Zwycięzcą zawodów został  Longin Bujnowicz (Zgierz) a wśród kobiet triumfowała Chewińska Ludwika (Warszawa) ? obecna rekordzistka Polski w pchnięciu kulą . Przed zawodami w czwórboju odbył się również chód sportowy na 3 km w którym triumfował Bogusław Seidel (Bochum). Zawodnicy za miejsca I-VIII otrzymali pamiątkowe puchary. Każdy uczestnik otrzymał także medal oraz pamiątkową koszulkę  Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej oraz Krzysztof Jędrzejewski.

Wyniki XV Otwartych Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów – pobierz

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6171287851780439537]

Więcej zdjęć na www.24kaszuby.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content