Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Noc filmowa w świetlicy w Domatowie

Na zaproszenie świetlicy z Domatowa udaliśmy się na tzw. ?Noc filmową?. Po przyjeździe do gospodarzy udaliśmy się pieszo, przez las nad jezioro Dobre. Tam, wspólnie zbieraliśmy gałązki i rozpaliliśmy ognisko. Po upieczeniu kiełbasek każdy miał możliwość skorzystania z ciepłej wody w jeziorze, to też wszyscy ?moczyli nogi?. Następnie przeszliśmy na łąkę, gdzie podczas zabaw integracyjnych poznawaliśmy się nawzajem. Po męczącym powrocie w słońcu udaliśmy się na lody, a potem do świetlicy, gdzie każdy przygotowywał swoje posłanie na karimatach. Po kolacji i odpoczynku rozpoczęła się ?noc filmowa?. Oglądaliśmy wówczas bajki i filmy częstując się zakąskami. Do późnej nocy mieliśmy możliwość oglądania projekcji na dużym ekranie i prowadzenia cichych pogaduszek. Potem nastała już cisza nocna.

Dnia następnego wszyscy wcześnie wstaliśmy i przygotowywaliśmy śniadanie. Po odpoczynku spakowaliśmy swoje rzeczy i skorzystaliśmy z boiska szkolnego, gdzie braliśmy udział w zabawach i grach zespołowych takich jak dwa ognie, ziemniak, głupi Jaś i quizach. Bawiliśmy się także na szkolnym placu zabaw. Dla wszystkich znów czekał słodki poczęstunek. Po zakończeniu zabaw pożegnaliśmy się z grupą i wróciliśmy do domu bardzo zmęczeni.

 

Dziękujemy!!!

Dzikie Koty

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content