Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Usługi szkoleniowe ? szkolenie komputerowe o wartości do 6000 Euro

Usługi szkoleniowe ? szkolenie komputerowe o wartości do 6000 Euro

Realizacja szkoleń dla 1 osoby (beneficjenta ostatecznego – 1 osoba z miejscowości Żelistrzewo) z zakresu obsługi komputera i korzystania z Internetu w ramach projektu w formie warsztatów komputerowych.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content